Events

Jeśli chciałbyś zaprosić mnie na jakieś wydarzenie to skorzystaj proszę z formularza kontaktowego, aktualnie dostępne tematy:

  • Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ – kursy online jako dodatkowy dochód dla programisty, opowiada o tym jak zarabiam na Udemy, oraz dlaczego to działa, jakie mamy inne opcje, a także zawiera kilka istotnych porad jak zacząć

Jeśli masz jakiś inny pomysł, albo chciałbyś posłuchać o czymś innym, albo podsunąć mi temat, również śmiało napisz 🙂

events

Wydarzenia w których uczestniczyłem:

2020-02-25
Piątki na produkcji - podcast na żywo

Podcast nagrywany na żywo we wrocławskim pubie Wędrówki. Tematyka to sprzedaż kursów online, nagranie dostępne tutaj.

2020-01-23
Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ - Rg-Dev Rzeszów

Prelekcja o zarabianiu na Udemy. Wydarzenie w ramach spotkań Rg-Dev w Rzeszowie.

2018-11-23
Prezentacja o devAdventCalendar - devstyle speakers

Event polegający na ćwiczeniu umiejętności prezentacyjnych. W ciągu dwóch dni dużo merotoryki i ćwiczeń paktycznych, a także prezentacja. Tutaj link do slajdów, oraz krótka relacja z w wydarzenia. #devstylespeakers

2018-11-20
Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ - 4developers Wrocław

Prelekcja o zarabianiu na Udemy. Wydarzenie w ramach satelity 4developers we Wrocławiu. Tutaj nagranie mojego wystąpienia. Prelekcja oceniona bardzo pozytywnie.

2018-10-23
Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ - wrocNET

Prelekcja o zarabianiu na Udemy. Wydarzenie w ramach spotkań wrocławskiej grupy .NET. Krótki vlog z wydarzenia.

2018-10-17
Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ - białostocka grupa .NET

Prelekcja dotyczyła zarabiania na sprzedaży kursów na Udemy, wzbogacona o kolejne doświadczenia. Wydarzenie w ramach spotkań białostockiej grupy .NET. Krótki vlog z wydarzenia.

2018-07-12
Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ - lightning talk - Toast Wrocław

Skrócona wersja prelekcji dotyczącej zarabiania na Udemy, oraz analizy dlaczego to działa. Wydarzenie w ramach serii spotkań „Toast”.

2018-06-12
Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ – JUG Warsaw

Prelekcja dotyczyła zarabiania na Udemy, oraz analizy dlaczego to działa, udzieliłem także kilku porad jak zacząć. Wydarzenie w ramach serii spotkań „JUG Warsaw”. Nagranie znajduje się pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=vbfKSKAMdDQ

2018-05-08
Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ - ITC Tech Meetup Wrocław

Prelekcja dotyczyła zarabiania na Udemy, oraz analizy dlaczego to działa, udzieliłem także kilku porad jak zacząć. Wydarzenie w ramach serii spotkań „ITC Tech Meetup”.

2018-04-07
Automate all the things - Kariera IT Katowice

Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw internetu, smartfona, oraz innych narzędzi. Wydarzenie w ramach serii spotkań „karieraIT Katowice”.

2018-02-22
Automate all the things - meet.mobile Wrocław

Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw internetu, smartfona, oraz innych narzędzi. Wydarzenie w ramach serii spotkań „meet.mobile”.

2018-02-10
Automate all the things - Kariera IT Wrocław

Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw internetu, smartfona, oraz innych narzędzi. Wydarzenie w ramach serii spotkań „Kariera IT”.

2017-11-16
Do more with Android - Toast Wrocław

Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw ekosystemu Android, oraz internetu. Wydarzenie w ramach serii spotkań „Toast”.

2017-06-24
Szkolenie "Wstęp do programowania w Javie" - devWarsztaty

Szkolenie odbyło się w ramach cyklu spotkań DevWarsztaty. Zakres materiału obejmował przegląd najważniejszych zagadnień języka Java, wraz z ćwiczeniami, był to szybki (około 7 godzin) podstawowy kurs programowania.

2017-06-01
Google Actions - Toast Wrocław

Prelekcja o tytule „Światła, kamera, akcja” dotyczyła sposobów budowania i działania aplikacji korzystających z technologii „Google Assistant„, dostarczającej inteligentnego głosowego asystenta. Wydarzenie w ramach spotkań z serii „Toast”.

2016-07-07
Pierwsza prelekcja - Android View Morphing - Toast

Wystąpienie z tematem „Android View Morphing” na wydarzeniu dla programistów Android z cyklu Toast. Tutaj znajdują się odpowiednio prezentacja, kod oraz intro przygotowane przez organizatorów.

events