Events

Jeśli chciałbyś zaprosić mnie na jakieś wydarzenie to skorzystaj proszę z formularza kontaktowego, aktualnie dostępne tematy:

  • Automate all the things! – o automatyzacji, jak podłączyć wszystkie swoje urządzenia i wykorzystać je oraz internet do zautomatyzowania sobie codziennych zadań
  • Google Actions – o Google Assistant, jak w prosty sposób stworzyć sobie własnego asystenta, który może być dodatkowym, wygodnym sposobem na komunikację z dowolnym API

Jeśli masz jakiś inny pomysł, albo chciałbyś posłuchać o czymś innym, albo podsunąć mi temat, również śmiało napisz 🙂

events

Wydarzenia w których uczestniczyłem:

2018-02-22
Prelekcja - Automate all the things

Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw internetu, smartfona, oraz innych narzędzi. Wydarzenie w ramach serii spotkań „meet.mobile”.

2018-02-10
Prelekcja - Automate all the things

Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw internetu, smartfona, oraz innych narzędzi. Wydarzenie w ramach serii spotkań „Kariera IT”.

2017-11-16
Prelekcja - Do more with Android

Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw ekosystemu Android, oraz internetu. Wydarzenie w ramach serii spotkań „Toast”.

2017-06-24
Przeprowadzenie szkolenia "Wstęp do programowania w Javie"

Szkolenie odbyło się w ramach cyklu spotkań DevWarsztaty. Zakres materiału obejmował przegląd najważniejszych zagadnień języka Java, wraz z ćwiczeniami, był to szybki (około 7 godzin) podstawowy kurs programowania.

2017-06-01
Prelekcja - Google Actions

Prelekcja o tytule „Światła, kamera, akcja” dotyczyła sposobów budowania i działania aplikacji korzystających z technologii „Google Assistant„, dostarczającej inteligentnego głosowego asystenta. Wydarzenie w ramach spotkań z serii „Toast”.

2016-07-07
Pierwsza prelekcja

Wystąpienie z tematem „Android View Morphing” na wydarzeniu dla programistów Android z cyklu Toast. Tutaj znajdują się odpowiednio prezentacja, kod oraz intro przygotowane przez organizatorów.

events