Week review #23 – ostatni z serii

Minął bardzo krótki tydzień numer 44. Bardzo fajnie tak iść w poniedziałek do pracy – a tu środa 😉 Udało mi się stworzyć kilka nowych materiałów, wreszcie opublikować nowego pH i zebrałem trochę feedbacku – następny odcinek będzie jeszcze lepszy 😉 Po za tym finalnie zdecydowałem się zakończyć cotygodniową serię.. Ale po kolei.

W tym tygodniu pojawił się wpis o feedbacku. Pierwszy raz też odważyłem się wrzucić go na wykop 😉 A właściwe, wrzucił go Mirek na moją prośbę, bo chyba nie do końca wiem jak działa wykop i gdzie tam dodaje się treści 😉 Spodziewałem się hejtu, bądź co bądź wrzucanie posta o pozytywnym feedbacku na wykop, to pomysł interesujący sam z siebie. Nie mniej, nie dostałem komentarzy, muszę bardziej się postarać 🙂

Po za tym pojawił się nowy programistaHumanista, długo nad nim pracowałem, między innymi nad nowym intro, dobrym montażem, itd.. Zebrałem trochę opinii i następny odcinek będzie jeszcze lepszy 😉 Spróbuję też wyrobić sobie jakąś stałą formułę, np jeden odcinek na tydzień, ale co z tego wyjdzie zobaczymy. Sumarycznie przygotowanie zajęło mi (razem z intro) blisko.. 14 godzin 😉 Trochę dużo, ale spróbuję to wszystko zoptymalizować. Zobaczymy jak to wyjdzie 😉 Noo i kanał ma już ponad 100 subskrybentów, wypada podziękować Mirkowi i Mateuszowi, którzy podzielili się na facebooku.

Po 5 miesiącach (pierwszy week review pojawił się 04.06) postanowiłem zakończyć tą serię. Z kilku powodów. Jeden z nich jest taki, że w ciągu tygodnia i tak pojawia się minimum jeden wpis (a to było moim celem). Po za tym podsumowania miesiąca, które chcę pisać zamiast tej serii będą po prostu ciekawsze 😉 A przynajmniej tak mi się zdaje. Jeśli nie, wrócę to podsumowań co tydzień. Zwłaszcza, że od pierwszego wpisu z tej serii poziom wydaje mi się, że wzrósł.. Tymczasem, spodziewajcie się nowej serii „month review” już na koniec listopada. Umarł król – niech żyje król!

Najważniejszą jednak wiadomością jest to, że mój znajomy bardzo potrzebuje pomocy. Z tego też powodu proszę – kto może – o wsparcie dla niego. Szczegóły znajdują się tutaj.

To tyle jeśli chodzi o ten krótki tydzień, nadchodzący aż tak krótki nie będzie, ale zawsze to cztery dni zamiast pięciu. Do wkrótce 😉 Stay tuned!

Pozdrawiam!