Week review #4 – niewypowiedziane słowa

Kolejny pracowity tydzień za mną 😉 Sytuacja z żoną się uspokoiła na szczęście, spędziłem z nią trochę więcej czasu, ale kilka rzeczy udało mi się wypracować 😉 To był dobry tydzień, o to co udało mi się osiągnąć.

Z racji tego, że nie udało mi się dotrzeć na prelekcję podsunięto mi pomysł, aby nagrać prezentację i wrzucić ją na YouTube. I oto jest, stworzyłem ekstra kanał z tej okazji. Podpowiadam, że warto go subskrybować, ponieważ mam plan aby go dalej rozwinąć 😉 Ale ciiii, wszystko w swoim czasie. A oto obiecany film:

Dajcie znać jak Wam się podoba, mógłby być lepszy, ale pracuję nad tym 😉 Po za tym dowiedziałem się które miejsce zająłem:

26 na łącznie blisko 300 to nie tak źle, ale już wiem co poprawiać w przyszłości 🙂

Ponadto udało mi się dotrzeć na 3-godzinny kurs z programowania w Kotlinie. Wspominałem o tym w pierwszym Week review, że bardzo interesuje mnie ten język. Było całkiem nieźle, spora dawka wiedzy w krótkim czasie. Kurs był prowadzony przez Bartka Kuczyńskiego, pierwszy otwarty kurs tego typu, zorganizowany przez firmę Luxoft. W przyszłym tygodniu też jest szansa, oto link. Ilość miejsc ściśle ograniczona, ale naprawdę warto 😉

Po za tym poklepałem trochę kodu w aplikacji, mogę dodać zrzut ekranu na zachętę 😉

Pewnie można się już domyślić, do czego będzie służyć aplikacja 🙂 Ale mam nadzieję, że fajnie się będzie z niej korzystać.

Na ten tydzień to tyle, wkrótce kolejne wpisy, stay tuned! 🙂