#20 Finał zmagań w konkursie DSP – podsumowanie

Noo i stało się. Jest to ostatni wpis w konkursie „Daj się poznać”. Jak pisałem, wcześniej, projekt nie został ukończony, ale nie to było celem. Jest stabilny, aby chwilę się pobawić i ma solidną bazę, aby móc dodawać kolejne zadania.

Ostatnimi rzeczami, które poprawiałem w tej wersji jest wymuszenie poziomej orientacji, poprzez dodanie w manifeście parametrów:

Drobne poprawki w wyglądzie, np w tym miejscu:


I jakieś szybkie poprawki w kodzie, tak jak mówiłem, stabilizacja.

Skompilowany plik APK można pobrać z tego linku.
Z kolei kod źródłowy w wersji dotyczącej tego wpisu znajduje się tutaj.

W tym wpisie chciałem trochę podsumować, co dał mi udział w konkursie DSP. Na początek może tabelka z wszystkimi wpisami:

Trochę postów się tutaj pojawiło 😉 W związku z tym czuję, że chyba z czasem poprawiałem ich jakość, czyli rozwinąłem się jako bloger. Do tego udało się całkiem sporo zrobić w projekcie, przygotować API pod nowe zadanka. Poprawiłem trochę swoje umiejętności kodowania, zacząłem używać choćby butterknife, albo poprawiać grafiki przy pomocy 9-path. Założyłem snapchata w ramach projektu snapchat for developers (szukaj migellal jbc 😉 Ale najlepsze było community wokół konkursu, gorące rozmowy na Slacku, na każdy temat. Szczerze mówiąc nigdy bym nie pomyślał, że przeprowadzę tyle ciekawych rozmów z osobami ze środowisk .NET, czy Ruby 😉 Ani w ogóle, że poznam tyle fajnych osób z tego środowiska, wszystkim którzy się tam udzielali chciałbym bardzo podziękować, fajnie, że byliście, mam nadzieję, że te kanały na Slacku nie umrą po gali finałowej 😉
W ostatnim akapicie chciałem podziękować Maciejowi za zorganizowanie tego konkursu, oraz Wam, czytelnikom, że tak chętnie tu zaglądaliście 😉 To był naprawdę świetny pomysł, nauczyłem się i zrozumiałem sporo nowych rzeczy! 😉 A co do przyszłości bloga, cóż… Wkrótce wpis na ten temat 😉 Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną 😉
Pozdrawiam!